+421 948 626 345
info@bebra-translations.sk

SOFTWARE A MULTIMÉDIÁ

 

Multimediálny obsah je jedným z najúčinnejších prostriedkov komunikácie na globálnom trhu. Od marketingu sociálnych médií po eLearning sa spoločnosti čoraz viac spoliehajú na video, audio a interaktívne médiá, aby oslovili spotrebiteľov. Ak je však váš obsah iba v slovenčine, nemusí sa účinne dostať k cieľovému publiku. Získanie správy na medzinárodných trhoch si vyžaduje lokalizovaný multimediálny obsah, ktorý je každý tak informatívny a dôležitý ako originál. Konečný multimediálny produkt musí byť bezproblémovo integrovaný a využívať najnovšie technológie - s cieľovým publikom na mysli. Presnosť a kultúrna citlivosť sú nevyhnutné.

Riešenie lokalizácie multimediálnych riešení:

Spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS poskytuje prekladateľské a lokalizačné služby pre širokú škálu multimediálnych obsahov ako napr.:

Filozofia služby BEBRA-TRANSLATIONS "vždy k dispozícii" znamená, že sme k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sme mohli realizovať naliehavé multimediálne lokalizačné projekty. Chápeme, že v určitých situáciách môže vaša požiadavka vyžadovať okamžitú nasadenosť.