+421 948 626 345
info@bebra-translations.sk

PREKLADATEĽSKÉ SLUŽBY

BEZPLATNÁ CENOVÁ PONUKA

Spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS vedie v odvetví pri poskytovaní presných a vysokokvalitných jazykových prekladateľských služieb vo viac ako 150 jazykoch. Spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS, ktorá má sídlo v Košiciach, s certifikovaným globálnym tímom 300+ jazykovedcov a odborníkmi v oblasti prekladateľstva pomáha korporáciám, právnym spoločnostiam a vládnym agentúram komunikovať a uspieť na globálnom trhu. Naše odborné znalosti v oblasti špecifických predpisov pre jednotlivé krajiny, celosvetové dodržiavanie predpisov a desiatky technických oblastí a oblastí praxe nás odlišujú od iných prekladateľských spoločností. Zistite, prečo sa popredné spoločnosti spoliehajú na BEBRA-TRANSLATIONS pre potreby ich prekladateľských služieb.

CERTIFIKOVANÉ ZABEZPEČENIE SLUŽBY

Proces prekladateľských služieb spoločnosti BEBRA-TRANSLATIONS je certifikovaný podľa ISO 9001: 2008. Naši prekladatelia sú rodení hovoriaci z cieľového jazyka a musia mať aspoň 5 rokov skúsenosti s prekladom, taktiež vyštudovaný odbor prekladateľstvo-tlmočníctvo na vysokej škole. Naši prekladatelia absolvujú dôkladný proces preverovania, aby zabezpečili, že ich akademická kvalifikácia, odborné znalosti a prekladateľské skúsenosti spĺňajú naše prísne štandardy.

CAT NÁSTROJE

Spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS používa špičkové CAT nástroje na zvýšenie efektivity a nižšie náklady pre našich klientov. Využívame prekladovú pamäť (TM), ktorá využíva predchádzajúce preklady na zlepšenie presnosti a konzistencie nových prekladateľských projektov. TM nástroje, ktoré používame, zahŕňajú Trados Studio, MemoQ Professional a MemSource Cloud. Spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS tiež ponúka online nástroje založené na technológii CAT, ktoré umožňujú viacerým jazykovedcom využívať TM v reálnom čase pri prekladaní dokumentov. Okrem toho používame terminologické riadenie a glosárske nástroje na vytváranie a spravovanie glosárov špecifických pre klientov - vrátane skratiek a značkových termínov pre produkty / služby.

STROJOVÝ PREKLAD

Strojový preklad je ďalším dôležitým nástrojom na zníženie nákladov a urýchlenie času obratu pre niektoré projekty prekladateľských služieb. SP je často najlepšou voľbou pre projekty s vysokým objemom alebo pre nízkorozpočtové preklady, ktoré sa budú používať len ako referenčné. Spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS ponúka aj strojové preklady s ľudskou post-editáciou v situáciách, kde je potrebná vyššia kvalita, ale čas a rozpočet sú obmedzené. 

KLIENTI, KTORÝCH SME OBSLÚŽILI

Ako jeden z popredných poskytovateľov jazykových prekladateľských služieb poskytuje spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS prekladateľské služby špičkovým spoločnostiam a advokátskym kanceláriám na Slovensku, Českej republike a aj vo svete. Služby poskytujeme nadnárodným korporáciám, právnickým firmám, univerzitám a medzinárodným organizáciám s presnými a profesionálnymi službami prekladania jazykov, ktoré sú poskytované včas a za rozumný rozpočet.

RIADENIE PROJEKTOV


Náš systém riadenia projektov je prispôsobený na podporu súčasných procesov nášho klienta a bezproblémovú integráciu našich služieb prekladu jazykov do ich pracovného postupu. Naše riešenia na mieru zlepšujú efektivitu a zabezpečujú jednoduché a pohodlné získanie našich prekladateľských služieb.
Akonáhle sme pridelili špecializovaného projektového manažéra, ktorý je najvhodnejší pre váš projekt a požadovanú jazykovú prekladateľskú službu, tento manažér slúži ako váš kontaktný bod pre všetky problémy a obavy projektu a tiež dohliada na projekt, aby zabezpečil presnosť prekladu v rámci vašej časovej osi a rozpočtu. Ponúkame zákaznícku podporu 24 hodín denne, aby sme vyhoveli všetkým časovým harmonogramom pre služby jazykového prekladu, bez ohľadu na to, aké tesné môžu byť.