+421 949 190 802
info@bebra-translations.sk

KTO SME

 

BEBRA-TRANSLATIONS je najrýchlejšie sa rozvíjajúcim poskytovateľom jazykových služieb v Strednej Európe a v oblasti duševného vlastníctva. Špecializujúca sa na patenty, životné vedy a právne preklady, v ktorých je rozhodujúca presnosť a odborné znalosti, spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS poskytuje preklady s certifikáciou ISO 9001 do viac ako 150 jazykov a ponúka komplexné prekladateľské, lokalizačné a multimediálne riešenia. BEBRA-TRANSLATIONS je dôveryhodným partnerom tisícov organizácií vrátane firiem uvedených v sekcii Naši klienti.

Spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS, založená v roku 2003 sa zrodila z vášne, aby poskytla jasnú komunikáciu a pomohla podnikom preklenúť rozdiely medzi rôznymi jazykmi a kultúrami. Zakladatelia spoločnosti BEBRA-TRANSLATIONS uznali, že majú talent v jazykoch, ktoré boli v dnešnej globálnej ekonomike v dopyte. Inšpirovaní svojimi vlastnými začiatkami, po svojom skromnom štarte nazvali spoločnosť BEBRA-TRANSLATIONS.
To, čo začalo ako malá, vyhradená skupina tvrdo pracujúcich ľudí, sa exponenciálne rozrástlo a stalo sa jednou z popredných prekladateľských firiem v Európe.
Individuálna pozornosť, ktorú dávame každému projektu, naša schopnosť aplikovať najvyššie štandardy na každú lokalizačnú úlohu a naša vášeň pre dokonalosť zostali základnou hybnou silou BEBRA-TRANSLATIONS.